Jsme zde, abychom vám pomohli

Zednické práce

Provádíme veškeré zednické práce a opravy spojené s malováním. Naše široká paleta služeb sahá od drobných oprav až po rozsáhlejší projekty, jako je stavba nových zdí, příček nebo demoliční práce. Náš tým zkušených odborníků je vybaven nejmodernějšími technikami a materiály, aby zaručil vysokou kvalitu a dlouhodobou odolnost realizovaných prací.

  • Vymalujeme Vám

    Připravíme Vám nezávaznou nabídku. Vše vysvětlíme, poradíme.

  • POPTÁVKA

Jak probíhají zednické práce a opravy spojené s malováním?

V Malířském a zednickém centru Janda Praha se zavazujeme k poskytování komplexních služeb na nejvyšší úrovni. Naše zkušenosti a odborné znalosti nám umožňují realizovat vaše projekty s maximální efektivitou a minimalizací nepříjemností. Nezáleží na tom, jestli potřebujete prostor jen osvěžit novým nátěrem nebo provést rozsáhlejší zednické úpravy, jsme zde, abychom vám pomohli. Kontaktujte nás a dozvíte se více o tom, jak můžeme proměnit váš domov nebo pracovní prostor.

1. Stavba a demolice

Ať už potřebujete přidat novou zeď, vytvořit příčku pro lepší využití prostoru nebo odstranit stávající konstrukci, jsme zde, abychom vám pomohli. Na začátku každého projektu důkladně prozkoumáme vaše požadavky a prostor, abychom navrhli optimální řešení. Při stavbě i demolici dbáme na preciznost a minimalizaci dopadu na okolní prostředí.

2. Přípravné práce

Než se pustíme do malování, je třeba zajistit, aby byl povrch dokonale připraven. To zahrnuje nejen odstranění starých nátěrů a opravy poškozeného zdiva, ale také řádné vyhlazení a vyrovnání všech povrchů. Pro tyto účely používáme širokou škálu materiálů a technik, od jemného tmelení po aplikaci speciálních vyrovnávacích směsí.

3. Opravy zdiva

Poškození zdiva může být různého rozsahu, od drobných prasklin po větší strukturální poškození. Věnujeme se důkladné diagnostice problému a následnému výběru vhodných opravných metod a materiálů, které zajistí, že bude zdivo opět pevné a vizuálně atraktivní.

4. Malování

Po dokončení všech přípravných a opravných prací přichází na řadu samotné malování. Na základě vašich představ a specifik prostoru zvolíme nejvhodnější typy nátěrů a odstínů. Používáme kvalitní barvy a lakýrnické techniky pro dosažení perfektního a dlouhotrvajícího výsledku.

5. Kontrola a úklid

Naším cílem je nejen kvalitně odvedená práce, ale také vaše plná spokojenost. Po dokončení prací proto provádíme důkladnou kontrolu a zajistíme kompletní úklid pracovního prostředí. Chceme, abyste se do svého prostoru mohli vrátit bez nutnosti dodatečného čištění.

Vypracujeme Vám podrobnou a nezávaznou nabídku. Kontaktujte nás.

Kontaktujte nás. Vypracujeme Vám podrobnou a nezávaznou nabídku. Rádi Vám poradíme při výběru barev a nátěru. Vaše spokojenost je pro nás klíčová.

POPTÁVKA